Paskolos internetu

Paskolos internetu

Vis daugiau paslaugų pastaruoju metu persikelia į internetinę erdvę, ne išimtis ir finansinės paslaugos. Dabar jau nebereikia, kaip dar visai neseniai, laukti eilėse, pildyti kalnus dokumentų – žymiai lengviau, paprasčiau ir patogiau gauti kreditą tiesiog prisėdus prie kompiuterio, neišeinant iš namų. Kartais taip jau atsitinka – staigiai prireikia pinigų, o iš aplinkinių žmonių pasiskolinti neišeina. Arba pinigų prireikia tuo metu, kai finansinės įstaigos nedirba – per šventes ar laisvadienius. Belieka vienintelis variantas – paimti paskolą internetu. Norint ją gauti, tereikia nurodyti savo vardą bei pavardę, asmens kodą, banko sąskaitą ir kitus kontaktus.

Suprantama, kad bet kas ir bet kiek pinigų iš interneto negaus, čionai irgi egzistuoja tam tikros taisyklės. Pagal įstatymus, paskolos teikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams, kuriems jau sukako 18 metų. Kad gautumėte paskolą, turite turėti švarią finansinę praeitį, o taip pat stabilias pajamas, darbą, žodžiu, turite įrodyti, kad esate mokus.

Įvairūs bankai šalyje teikia paskolas nuo kelių tūkstančių iki 30 000 litų. Yra paskolų firmų, kuriose galima paimti nuo 100 litų iki kelių tūkstančių. Populiariausiomis laikomos paskolos nuo 100 iki 5000 Lt. Imant internetinį kreditą, svarbiausia teisingai apskaičiuoti, ar pajėgsite grąžinti.

Suprantama, reikia nepamiršti, kad paskolos teikiamos ne už „ačiū“, juk skolinančioms firmoms irgi reikia iš kažko gyventi. Paskolų teikėjai nustato kiekvienas savus pinigų grąžinimo terminus ir palūkanų dydį. Internetu dažniausiai teikiamos trumpalaikės paskolos, o palūkanų dydis priklauso nuo pasiskolintų pinigų kiekio ir grąžinimo termino. Paprastai palūkanos siekia nuo 5 iki 30%.

Imant paskolą internetu, kaip ir atliekant bet kokią kitą finansinę operaciją, labai svarbu išsiaiškinti sutarties sąlygas. Kitaip galima susilaukti problemų.