Greitas kreditas

greitas kreditas

Pasiimti paskolą pastaruoju metu yra ne ką sudėtingiau, nei internetu užsisakyti picą ar išsikviesti taksi – pakanka užsukti į atitinkamą internetinę svetainę. Užsiregistruojate, pateikiate asmens tapatybės dokumentą ir pinigai atkeliauja į jūsų banko sąskaitą. Tokią paslaugą dažniausiai užsisako žmonės, kuriems skubiai reikia nedidelės, iki kelių tūkstančių litų sumos.

Greitas kreditas turi teigiamų ir neigiamų pusių. Kelias iš jų čionai panagrinėsime.

Greitas kreditas gali padėti išspręsti netikėtai užgriuvusias nedideles problemas, pavyzdžiui, užkamšyti skyles biudžete, kai gresia pavojus neįvykdyti prisiimtų finansinių įsipareigojimų, vadinasi, tuo pačiu ir susigadinti savo finansinę istoriją. Tačiau reikia, žinoma, būti tikram, kad turėsite galimybę kreditą grąžinti, kitaip iš gelbėjimosi rato jis virs akmeniu po kaklu, kuris galutinai jus nuskandins.

Taip pat greituoju kreditu galima pasinaudoti apmokant būtiniausias paslaugas, pavyzdžiui, nuomą, jeigu gresia, tarkime, iškeldinimas.

Greitojo kredito sąlygos nėra tokios bauginančios, kaip jas kartais vaizduoja žiniasklaida ar žmonės tarpusavio pokalbiuose. Procentai už paskolą, žinoma, imami didesni nei bankuose, tačiau tai susiję su didesne kredito įmonių prisiimama rizika. Iš bankų žmonės skolinasi, kai reikia pigesnės paskolos. Iš greito kredito įstaigos – kai pinigų prireikia skubiai.

Greitojo kredito įstaigos turi ir dar vieną privalumą – jose keliami mažesni reikalavimai paskolos gavėjui. Paraiškos paskolai gauti nesudėtingos, nereikalaujančios pateikti daug informacijos, o įmonės išnagrinėja labai greitai ir pinigus gavėjas gali pasiimti, jei atitinka reikalavimus, jau po pusvalandžio, o gal ir greičiau.

Vis dėlto, prieš imant greitąjį kreditą, vertėtų itin gerai pagalvoti ir labai tiksliai įvertinti savo galimybes. Kadangi gauti paskolą šiuo būdu yra taip paprasta, tai lygiai taip pat paprasta ir įklimpti į nebeišmokamas skolas. Greitasis kreditas – puiki priemonė išspręsti šio momento pinigines problemas, tačiau naudojantis juo neapgalvotai, problemų gali gerokai padaugėti.